Darujte blízkemu náramok priateľstva

Darujte blízkemu náramok priateľstva

Vianoce sú za rohom a vy premýšľate, čo darovať svojim blízkym? Farebné ponožky a kniha sú síce fajn, ale niečo im chýba. Nie sú osobné. A my už predsa vieme, že aj malý darček darovaný od srdca má väčšiu hodnotu ako všetky poklady sveta. Ukážkovým darčekom takéhoto druhu je náramok priateľstva.

Vyrobte si vlastný náramok priateľstva

Načo míňať peniaze, keď si môžete náramok priateľstva s trochou šikovnosti vyrobiť aj vlastnými rukami? Videí o pletení náramkov je na YouTube habadej. Otestujte viaceré techniky a objavte tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Farebné nitky zoženiete v každom obchode s domácimi potrebami. Otázne je, aké farby zvoliť. Skúste sa priateľa nenápadne spýtať, aké farby má rád. Ak sa bojíte, že nebudete schopný zakryť vzrušenie v hlase, zvoľte špiónsku taktiku. Sledujte, aké farebné kombinácie nosí oblečené. O tom, ktorá farba je jeho najobľúbenejšia, vám napovie aj tapeta na telefóne alebo ochranný obal na telefón.

Nie som veľmi zručný. Čo s tým?

Myslíte si, že vyrobiť vlastný náramok nezvládnete? Žiaden problém. Navštívte ktorýkoľvek módny obchod a prezrite si stojany s doplnkami. Určite na niečo sľubné narazíte. V tomto prípade nezáleží na cene. Náramky priateľstva budete totiž ešte vylepšovať.

Aby bol náramok priateľstva skutočne osobný, musí obsahovať niečo, čo vás a vášho priateľa spája. Obchody s bižutériou sú plné najrôznejších príveskov. Výnimkou nie sú ani korálky s písmenami. S ich pomocou môžete na náramku vyskladať celé meno vášho priateľa alebo niečo, na čo radi spomínate.

About admin

    You May Also Like