Čo zvážiť pred kúpou predajného stánku

Čo zvážiť pred kúpou predajného stánku

Čoraz populárnejší sa stáva predaj na jarmokoch a trhoch. Patríte aj Vy k tým, ktorí zvažujú predaj svojich domácich alebo handmade výrobkov a neviete, ako začať? V prvom rade myslite na to, že ak sa rozhodnete ísť predávať, nie vždy Vám bude počasie priať. Celý deň stáť na mieste, či prší, fúka vietor alebo páli slnko nie je veru bohviečo. Preto strecha nad hlavou sa vždy hodí. Čo však v prípade ak sa často presúvate z miesta na miesto a potrebujete rýchlo postaviť stánok?

Riešením sú pre Vás mobilné predajné stánky. Predajný stánok sa hodí pre akýkoľvek typ predaja – jarmoky, trhy, remeselné akcie, predaj z dvora, jednoducho ho využijete všade tam, kde sa potrebujete oddeliť od konkurencie a zároveň chcete mať tovar chránený pod strechou. A navyše je takýto prístrešok pre Vás aj cenovo dostupný.Hlavnou výhodou rýchlorozkladacieho nožnicového stanu je jeho mobilita a rýchlosť postavenia. Dvaja ľudia nemajú problém postaviť takýto párty stan do 2 minút. Zvládnu to aj tí menej zručnejší a hravo si s tým poradí aj jeden človek. A to dokonca bez použitia akéhokoľvek náradia.

Čo je však najlepšie, takýto predajný stánok po zložení sa v pohode zmestí do kufra aj toho menšieho auta a môžete sa vybrať na ďalšie miesto bez toho aby ste mali starosť o počasie a strechu nad hlavou.

Ak sa chcete odlíšiť od svojich konkurentov, vieme Vám predajný stánok potlačiť Vašim logom a už z diaľky budete oslovíte svojích zákazníkov.

Predajné stánky ponúkame vo viacerých prevedeniach konštrukcie. Záleží na Vás, čo vyhovuje Vaším potrebám a či si zvolíte oceľovú, hliníkovú alebo profi hexagonovú konštrukciu. Všetky typy sú nenáročné na údržbu.

Ponúkame viaceré rozmery predajných stánkov. Záleží len na Vás či využijete najmenší rozmer 2×2 metra alebo chcete poriadny priestor a zvolíte najväčší party stan 3×6 metrov. Dostupné rozmery predajného stánku sú – 2×2, 2×3, 3×3, 3×4,5 a 6x3m. Všetky tieto rozmery sú mobilné, stabilné a hlavne ľahko rozkladacie.

Nepremokavé strešné plachty Vám zaručia, že Váš tovar nezničí počasie. Pridaným bočných stien získate ochranu nielen proti vetru, ale Váš tovar chránia aj pred zlodejmi. Dokonca si môžete vybrať farebné prevedenie Vášho predajného stánku. Môžete zvoliť farebnú kombináciu plachiet a striech.

S ukotvením stanu na zámkovej dlažbe alebo betóne si nelámte hlavu. V našej ponuke nájdete vodné záťaže, ktoré sa jednoducho upevnia na nohu konštrukcie. Výber správneho predajného stanu zaručí bezstarostný predaj na jarmokoch a trhoch.

About admin

    You May Also Like