Ako zažiariť na stužkovej a netrápiť sa s podprsenkou

Ako zažiariť na stužkovej a netrápiť sa s podprsenkou

Šaty, účes a mejkap sú len polovica z vyhranej bitky. Základom všetkého je pohodlné spodné prádlo.

Na stužkovej sa dievčatá menia na dámy. Rafinovanosť sa počíta, nedbalosť sa odcudzuje. Jednoducho – udalosť, ktorá je len raz za život. Udalosť, ktorá má svoje pravidlá. Napríklad, že ukazovať môžeme veľa, ale spodné prádlo je tabu.

Možno ste už počuli o jednoduchých trikoch  – ak máte menšie prsia, nemusíte sa báť šiat s odhaleným chrbtom, všetko ostáva tam kde je. Ak máte väčšie prsia, šaty uviazané okolo krku a výrazné oči sú skvelá kombinácia. Či už máte postavu ako z obálky Vogue alebo zopár kíl  navyše, s dekoltom sa môžete pohrať kedykoľvek. Šaty bez ramienok, šaty s jedným zakrytým ramenom, véčkové šaty s odvážnym výstrihom, priliehavé róby, róby odhaľujúce malé tajomstvá – všetko to je super… ale kam s podprsenkou, aby za celý večer nevypadol ani kúsok ramienka na oči? Určite sa budete veľa hýbať, najmä pri tanci. S podprsenkami je to ako s topánkami – ak ich zanedbáte, zničia vás.

Takže si povedzme zopár tipov:

  1. S korzetom v spoločenských šatách podprsenku nepotrebujete. Nepotrebujete ju ani v iných prípadoch, ale to je už na zvážení konkrétnej dámy a jej sebavedomia. Zaujímavé je, že výber podprsenky ovyplyvňuje aj dĺžka vašich nôh. Ak ste totiž napríklad štíhla a dlhonohá, výborne vám sadnú aj šaty s dlhým strihom a zahalenými ramenami, bez toho že by utrpel váš šrmnc.
  2. Konzervatívne a lacné riešenie sú podprsenky s gélovými ramienkami. Nie je to však až také slávnostné. Ramienka okolo krku zladené s farbou šiat a holý chrbát sú asi lepšia varianta. Najmä pre dámy s väčšími prsiami je to vyslovene fit stratégia.
  3. Push-up samodržiace podprsenky sú trochu riziko. A obdarenejšie dámy o ne už vôbec nezavadia. Určite si ich nechcete často naprávať. Vlastne chcete robiť niečo úplne iné – zabávať sa.
  4. Skvelým riešením je podprsenka so zadným silikónovým dielom. Zapínanie vpredu, vymeniteľný silikónový prúžok a možnosť ukázať sa v šatách s odhalenými ramenami. Akékoľvek podozrievavé pohľady umlčíte vkusným líčením, ktoré hovorí: „Pozerajte sa mi do očí.“
  5. Existuje aj trik starý mám pre hrubšie šaty – jednoducho tam tú podprsenku všiť, samozrejme, väčšinou to asi nejde. Ale inak – šaty s hrubšími ramienkami môžu byť stále veľmi elegantné a šik, a do nich si môžete zobrať klasickú podprsenku a nemusíte čarovať ani vymýšľať novú alchýmiu.
  6. Nuž a nakoniec tu máme švajčiarsky nožík medzi podprsenkami. Multifunkčná podprsenka s osemnástimi rôznymi nastaveniami poskytuje dostatok možností vyhrať sa a nájsť optimálny model. Ľahko sa skryje pod šaty a potom na ňu už môžete zabudnúť.

No a posledná rada na záver je asi najlepšia :). Nestresujte sa toľko. Všetci chlapci a muži budú asi aj tak vyvalení a budú mať problém kam s očami. Neriešte drobné nedostatky. Užite si svoju slávnu chvíľu. A potom šup do života.

About admin

    You May Also Like