Tipy na darček pre muža

Tipy na darček pre muža

Vybrať darček pre mužov dá občas poriadne zabrať. Mobil má nový, notebook používa pracovný, oblečenie si netrúfate vybrať, do tej hromady náradia v kôlni už nič nechcete prihadzovať. Veď to poznáte. V takej chvíli prídu vhod darčeky v podobe zážitkov. Nemusí ísť hneď o zájazd na Kubu za 2000€. Zážitky sa dajú kúpiť už za niekoľko eur, na väčšinu z ich sa dajú navyše uplatniť zľavové kupóny, takže ešte ušetríte.

Pokiaľ má váš muž rád autá, a ktorý ich rád nemá, tak sa ponúka množstvo možností, ako ho obdarovať. Pre milovníkov elegantných tvarov a nabitých motorov sú tu zážitky ako je jazda vo ferrari. Pokiaľ má radšej terénne autá, tak ho zase okúzli riadenie legendárneho amerického Hummeru. Pre fajnšmekrov je zase prichystaná formula.

Ak váš muž patrí medzi nadšencov do letectva, tak z neho môžete urobiť na deň stíhacieho pilota, pretože medzi zážitkami nájdete i možnosť pilotovať lietadlo. Ak sa bojíte, že sa vám nevráti v poriadku, tak odporúčame zaplatiť mu profesionálny letecký simulátor.

Môžete dostať ale aj bežnejšie zážitky. Milovník adrenalínu si určite rád vyskúša bungee jumping alebo skok s padákom. Skrátka, možností je veľa, stačí sa len pozrieť na zážitkové portály ako je napríklad Adrop.sk.

About admin

    You May Also Like