Nafukovacie vaky sú prenosné kreslá do ruky

Nafukovacie vaky sú prenosné kreslá do ruky

Možno ich nemáte ešte doma, ale veľakrát ste ich už videli. Nafukovacie lazy bagy zaplavujú svet – sú všade, kde sú mladí ľudia, kde je zábava, ale hlavne chill  & odpočinok.

Uvidíte ich v domácnostiach, v officoch a asi už nebudete prekvapený, keď nejaký SeeTee bag nájdete aj plaviť sa na priehrade alebo ako na ňom odpočívajú turisti uprostred lesa. V čom spočívajú hlavné devízy tohto moderného sedenia, ktoré sa prekvapivo začalo vyrábať až v 21. storočí?

  1. Mobilita. Niet o čom hovoriť, malý batoh s váhou jedného kilogramu – to sa musí zmestiť do každej batožiny. Skoro všetko ostatné je väčšie / ťažšie ako vyfučaný poskladaný lazy bag. Preto si ho vezmete kamkoľvek sa pohnete, na dovolenku, na festival, na chatu, do hory, alebo si založíte dovolenkovú destináciu na mieste kde práve ste.
  2. Odolnosť. Nylon je jeden z najpevnejších materiálov na svete. Neprepichne sa na drobných kamienkoch a paličkách ako bazén (použiteľný na takmer všetkých povrchoch), má nosnosť niekoľko ľudí, netrhá sa, nepára, nedeformuje, prežije búrku aj plavbu na mori, ostatne, vyrábajú ho z minimálne dvoch vrstiev toho najodolnejšieho ripstop nylonu. A na konci ho očistíte naozaj veľmi jednoducho.
  3. Zábava. Sedacie vaky sa vyťahujú všade tam, kde sa bavia ľudia, čiže na rôznych podujatiach, eventoch, koncertoch, stretávkach. Ak si nejaká firma robí promo akciu, je vždy výborný nápad mať stan plný nafúknutých odpočívadiel. Lazy bag je vlastne obrovská hračka, s ktorou sa dá stvárať kadečo – vedia to aj dospelí, aj deti.
  4. Oddych. Vlastne primárna funkcia, mäkký a prispôsobiteľný vak je dostatočne veľký, aby si na ňom schrupol aj vyše dvojmetrový obor. Pokiaľ ste ozaj unavený, nemusíte naň liezť ako na cukrovú posteľ, proste sa zvalíte a zalomíte. Absolútny relax.
  5. Cena. Za čosi čo stojí niečo cez 50 euro, dostanete prenosný kus „nábytku“, ktorý nepotrebuje na nafukovanie pumpu, je ekologický, má vrecko na smartfón, poistné zapínanie… A hlavne je veľmi cool.

About admin

    You May Also Like