A ako vyzerá vaša zbierka motýlikov?

A ako vyzerá vaša zbierka motýlikov?

Viete, že mať zbierku motýlikov je opäť trendy? Predtým sa na zbierku motýlikov balili dievčatá, dnes sa ňou dá podmaniť celý svet. Či už idete do kina, na svadbu, na pracovné stretnutie či vyzdvihnúť syna zo školy, noste svoju zbierku motýlikov všade so sebou. Pokiaľ sa vám so sebou nechce ťahať celú zbierku, úplne stačí vziať si motýlika jedného – ten doladí váš outfit, prepožičia vám štýl. 

Že je vám ľúto krásnych motýlích krídel?

Že motýliky vidíte radšej v prírode než pod sklom? To úplne chápeme! Veď sme tiež mali na mysli nie živé tvory, ale drevené motýliky BeWooden! V ponuke ich je viac než päťdesiat (dohromady v kategórii pre mužov i ženy) a neuletia! Zaobstarať si tak môžete svoju zbierku motýlikov s ohľadom na prírodu a zažiariť v spoločnosti. Chcete byť skôr elegantný? Tak vsaďte na dreveného motýlika Cassio, Corra či Buteo. Chcete vytvoriť kontrast? Na krk si pripnite motýlika Summer fever, Fresh pineapple alebo Exotic Banana. Túžite byť tajuplný? Spoľahnite sa na motýlika Taurum, Decorum alebo Aliq… každý deň môžete mať nového motýlika a to by v tom bol čert, ak by ste nezaujali i vašu novú peknú kolegyňu, ktorú denne stretávate vo výťahu.

Prečo motýliky z dreva?

• Prečo nie?
• Pretože tých z látky je už dosť.
• Pretože je načase posunúť outfity mužov i žien smerom k originalite.
• Pretože drevo je skvostný materiál a bola by škoda ho nevyužiť.
• Pretože odborníci z BeWooden svoj nápad nezaspali!

Motýliky nosia i ženy!

Nielen mužom je určená naša drevená zbierka motýlikov! Vynosia ich i ženy. Drevený dámsky motýlik sa od toho pánskeho líši v pridanej látkovej mašli pod motýlikom. Drevený motýlik ozdobí a ozvláštni každý outfit. A pokiaľ ste dámske motýliky doposiaľ veľmi nenosili, je najvyšší čas s tým začať!

A ako vyzerá vaša zbierka motýlikov? Je len na vás, na akú vsadíte. Buď vyrazíte so sieťkou do prírody a nachytáte pár vzácnych kúskov motýľov alebo ušetríte ich krásu a dorazíte k nám do BeWooden a o kráse a elegancii sa pobavíme spolu.

About admin

    You May Also Like