Skutočné potraviny verzus potraviny zo supermarketu

Skutočné potraviny verzus potraviny zo supermarketu

Pravdepodobne Vám niekedy preletelo hlavou, že zdravo sa rovná draho. Musíme vás však vyviesť z omylu.

Určite poznáte klasickú škoricu (celú či mletú) v malých vrecúškach. Toto vrecúško vyzerá veľmi elegantne, lacno a tvári sa kvalitne, je to tak? Vyzerá to tak, to je všetko.

Táto škorica zo supermarketu však patrí medzi klasickú konvenciu, čiže priemernú až podpriemernú kvalitu. Aby ste túto škoricu v jedle vôbec ucítili, musíte použiť X gramov. A navyše, občas sa úplne vytratí.

Naša pravá cejlónska škorica z Madagaskaru je však skutočná škorica, ktorá obsahuje prospešné látky pre náš organizmus a to nehovoriac o tom, že stačí štipka a voňajú Vám prsty celý deň. V ponuke máme Bio aj neBio kvalitu.

 

Naša pravá škorica cejlónska z Madagaskaru , vychádza na 10 € za 500 g (táto cena je uvedená ku dňu 17.4.22). V supermarketoch, zakúpite škoricu mletú 100 g za cca. 2,5 €.

Čo z toho vyplýva? S našou kvalitnou škoricou ušetríte 2,5 € na 500 g. A to nehovoriac o tom, že ponúkame aj veľké balenia za ešte zaujímavejšie ceny. Ľudia sú naučení nakupovať v supermarketoch podradné potraviny, na ktorých majú supermarkety obrovské marže. Im nezáleží na našom zdraví!

Nie sme vyložene proti supermarketom. Nájdeme tam v dnešnej dobe aj pár živých a kvalitných surovín, ale stále je to v zrode a preto je potrebné navštíviť náš MámeChuť e-shop ! 😛

A naše múdro na záver ? Zdravie máme iba jedno. Zdravo neznamená jesť šaláty a držať diéty! Zdravo znamená chutne, bohato a naučiť sa konzumovať živé potraviny.

About admin

    You May Also Like