Upratovacie služby pre firmy

Upratovacie služby pre firmy

Určite to poznáte. Sedíte vo firme od rána do večera. Tí štastnejší hneď po práci sadnú do auta a idú domov odpočívať. Na druhej strane mnohých z nás pred odchodom z práce čaká ešte pár povinností.

Vo väčšine prípadov musíme ešte vyčistiť stoly, vyprázdniť odpadkové koše a podobne.

Chceme predsa aby sme nasledujúci deň začali s čistým štítom. Preto riešením ako získať viac času, chodiť z práce skôr domov a cítiť sa každé ráno príjemne je nájsť niekoho kto uprace za nás.

Aj keď nájsť dobré upratovacie služby s ktorými budeme spokojní, nemusí byť tak jednoduché ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Pripravili sme preto pre vás pár tipov, ako si čo najrýchlejšie nájsť poskytovateľa upratovacích služieb, aby vaša spokojnosť bola zaručená.

1 Komplexnosť – Spoľahlivý partner vám poskytne len určitú časť služieb. Vyberajte preto upratovaciu šlužbu, ktorá vám okrem pravidelného upratovania dokáže zabezpečiť aj dodatočné služby ako tepovanie, výškové umývanie okien, čistenie parou alebo ozónom.
2 Zamestnanci, technika a kontrola – Tieto tri zložky tvoria úplný základ, ktorý by ste mali zvážiť pred spoluprácou. Prečo? Pretože bez serióznych upratovačiek, nikdy nebudete mať dostatočne čisté pracovisko. Pretože moderná technika a upratovacie prostriedky robia zázraky. Pretože nič z toho nebude fungovať ak vám upratovacia firmy negarantuje pravidelnú kontrolu. Iba splnením týchto troch podmienok získate to, po čom naozaj túžite.
3 Chránia životné prostredie – BIO nemusia byť len potravy, plienky alebo kozmetika. Tento trend zdravého životného štýlu si začína uvedomovať aj mnoho organizácií. Zistite teda, či potenciálna upratovacia firma s ktorou chcete nadviazať spoluprácu ponúka aj možnosť čistenia BIO prostriedkami.
4 ISO Certifikáty – Manažment kvality je veľmi dôležitou súčasťou moderných korporácií. Vyberajte preto upratovacie služby, ktoré na sebe neustále pracujú, zlepšujú svoje procesy a prácu s ľudmi. Iba tak získate ideálneho partnera, ktorý bude stáť po boku vašej organizácie.
5 Nepreháňajú to s dezinfekciou – Hoci väčšina z nás má s dezinfekciou spojené príjemné emócie čistoty, mali by sme v prvom rade myslieť na naše zdravie. Dezinfekčné prostriedky môžu obsahovať veľa chemických látok, ktoré v práci dýchame a tým pádom nám škodia.

V tomto článku sme pre vás vybrali 5 hlavných tipov, ktoré podľa nás sú najdôležitejšie pri hľadaní ideálneho partnera. Ak ste čítali pozorne, tak ste si určite všimli, že ani v jednom bode nebola spomenutá cena. Hoci mnohí z nás by vybrali upratovaciu firmu podľa tohto kritéria, dúfame, že vám tento článok otvoril oči a začnete o upratovaní rozmýšlať inak.

Návštívte preto internetové stránky firmy Skcleaning a zistite, ako to robia profesionáli.

About admin

    You May Also Like