Bývanie v Bratislave, ktoré má budúcnosť

Bývanie v Bratislave, ktoré má budúcnosť

Nájsť adekvátne bývanie v Bratislave nie je vždy jednoduché. Zvlášť, keď azda každý by chcel bývať bezpečne, štýlovo a na úrovni. Moderné bývanie skrátka predstavuje komplexné riešenie, ktoré vyhovuje dnes a bude vyhovovať aj o niekoľko desiatok rokov.

Ak teda hľadáte bývanie, ktoré spĺňa celú paletu rôznych nárokov mladých párov, rodín, ale aj singles, zamerajte pozornosť na projekt Premiére. Novostavby Bratislava ponúka v rôznom štandarde, no len málokedy býva tak vysoký, ako to je v prípade Premiére.

Výstižné predstavenie projektu

23 podlaží, jedno až štvorizbové byty s vlastnou terasou, lodžiou či balkónom a skvelé výhľady na panorámu Bratislavy – to je základná vizitka, ktorá Premiére charakterizuje. Komplex hľadajte na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste, ktoré bolo odjakživa vnímané ako skutočne dobrá adresa. Predaj bytov Bratislava v tejto lokalite rieši málokedy, o to vzácnejšia je táto šanca zo Šancovej.

Predaj bytov

Zabezpečená mobilita

Dostupnosť a mobilita sú pojmy, ktoré dizajnéri a architekti nezabudli do projektu zapracovať. Komplex Premiére ponúka skvelé napojenie na diaľnicu, letisko, ale aj hlavnú železničnú stanicu. V blízkosti bytov sa nachádza niekoľko zastávok MHD, takže skrátka neprídu ani ľudia, ktorí nevlastnia automobil, respektíve preferujú alternatíve formy dopravy.

Občianska vybavenosť na výbornej úrovni

Okrem kvalitnej cestnej siete sa okolie komplexu Premiére môže popýšiť aj výbornou občianskou vybavenosťou. Sem spadajú všetky služby, ktoré, takpovediac, robia náš život lepším. V niekoľko stometrovej vzdialenosti tu nájdete oddychové zóny, parky, obchody, poštu, ale zdravotníckej a edukačné zariadenia. Ďalší plus pre Premiére? Rozhodne áno!

Mapa Bratislavy

Budúcnosť má zelenú

Ak sa rozhodnete pre bývanie v Premiére, o parkovanie sa nemusíte obávať. Je vyriešené trojpodlažnou podzemnou garážou s kamerovým systémom, takže vaše vozidlo bude uchránené od poveternostných vplyvov aj dlhoprstých. Garáž je navyše vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily, ktoré možno už čoskoro vytlačia benzínových kolegov z ciest.

About admin

    You May Also Like