Výborná lyžovačka na Slovensku vo Vrátnej

Výborná lyžovačka na Slovensku vo Vrátnej

Aj na Slovensku sa dá dobre zalyžovať a pokiaľ hľadáte dobré lyžiarske svahy a kvalitné služby, jedným zo stredísk kde sa dá naplno vychutnať lyžovačka na Slovensku je lyžiarske stredisko Vrátna. Toto stredisko má zároveň aj svoje nezameniteľné čaro – nachádza sa uprostred krásnej prírody Malej Fatry, obklopené končiarmi okolitých vrchov. Nachádza sa na severnom Slovensku, takže ani nemusíte ďaleko cestovať.

Vo Vrátnej si výborne zalyžujete v štyroch lokalitách –Paseky, Poludňový Grúň, Chleb a Príslop. Z celkového počtu 14 km zjazdoviek je 1 km ľahkej náročnosti, 8 stredne ťažkých a 5 ťažkých. Pre snowboardistov je k dispozícii snowboard park, freeride zóny siahajú až do výšky 1709 mnm. Pre lyžovanie s deťmi je na svahu detský park Kids Zone s lyžiarskou škôlkou a babysitting na kopci, kde sa vám o deti postarajú, zatiaľ čo sa budete lyžovať. Vďaka komplexnej ponuke služieb v tomto lyžiarskom stredisku bude vaša lyžovačka bez starostí.

Lyžovanie s deťmi

Neďaleko lyžiarskeho strediska Vrátna sa nachádza aj lyžiarske stredisko Gavurky. Toto stredisko je vhodné obzvlášť pre rodiny a začínajúcich lyžiarov. Ani nie moc strmý a zároveň ani nie príliš pomalý svah je výborným miestom na nenáročnú rodinnú lyžovačku. Ak ešte teda nie ste rozhodnutí kam za lyžovačkou na Slovensku, možno práve Vrátna bude to pravé.

Ubytujte sa v komfortných chatách na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Užite si skvelú zimnú dovolenku našim výhodným balíčkom s ubytovaním, lyžovaním a wellness Jarné prázdniny 2020. Tešiť sa môžete aj na chutnú domácu stravu a wellness priamo v chate.

Chata Uhorčík Vrátna

About admin

    You May Also Like