Ako zorganizovať narodeninovú párty pre deti v escape roome

Ako zorganizovať narodeninovú párty pre deti v escape roome

Párty pre deti by mala vzrušiť a naladiť aj rodičov. Nikto by nemal odísť sklamaný, potlčený a s prázdnou peńaženkou (to posledné sa týka najmä rodičov). Čo tak skúsiť escape room? 

Hovorí sa, že párty pre detí sú nový Black Friday, tzn. pasce na peniaze. To je prvá nástraha – zvládnuť to ekonomicky. Potom, deti môžu byť ako svorka minitrollov – potrebujete aj organizáciu (v escape roome vás zamknú do miestnosti, takže nikto vám neujde viac ako päť metrov ďaleko).

Herné skupiny pomiešané z dospelých a detí sú ideálne. Ak je detí priveľa, tak sa môžete rozdeliť do tímov, ale väčšinou to nebýva ako v amerických filmov a párty bývajú komornejšie než futbalové zápasy.

Zistite si aké escape roomy na okolí sú vhodné pre deti (napr. tie hororové sa pre drobizg neodporúčajú). Zistite si reakcie výprav, ktoré room vyskúšali pred vami. Zistite si, či vaše deti na to majú vek a čo ich zaujíma. Živá hra neobsahuje zízanie do obrazoviek.

Zahŕňa to výlet a trochu pohybu. Netrvá to poldňa, takže sa deti pri hre neunavia. Zážitky im zostanú na veľmi dlhú dobu – a zážitku sú cennejšie darčeky ako hmotné veci. Najmä ak rodina strávi čas pokope. Skúste sa po hre presvedčiť, či sa deti naučili niečo nové (možno sa priučili aj dospelí).

Na escape roome je najčarovnejšia tá atmosféra… Deti majú skvelý pozorovací talent a to je pre hru dôležité. Aj to ponoriť sa do hádanok a úloh. Žiadne behanie a trieskanie s vecami. A čo je najlepšie? Na konci nemusíte upratovať.

About admin

    You May Also Like