Prečo sledovať online filmy

Prečo sledovať online filmy

Kto nemá rád náročné výpravy do kina a televízia sa do jeho vkusu netriafa už roky, ten sleduje filmy online. Je to lacné, pohodlné a nikdy predtým to nebolo dostupnejšie ako dnes.

Prečo vôbec sledovať filmy alebo online seriály z domova?

  1. Veľký výber. Hľadať obľúbený žáner, alebo ísť priamo po konkrétnom filme či epizóde seriálu je ako nakupovať v supermarkete. Jednoducho rýchle. Výber je pri online službách kľúčový a kto má väčšiu databázu, ten má väčšiiu dôveru divákov.
  2. Okamžitý zážitok. Áno, my rozhodujeme o svojom čase. Nie nejaký programový riaditeľ v televízii. Viem, kedy mám voľno a čo chcem. To je filozofia vďaka ktorej vznikajú početné komunity online divákov. Pustím si čo chcem, dám si pauzu kedykoľvek potrebujem, môžem sa pri tom kŕmiť, vydávať zvuky a rozhadzovať popcorn. To vám v kine nedovolia.
  3. Je to lacnejšie. Legálnych služieb na sledovanie filmov a seriálov sú už desiatky. A áno, aj zadarmo, väčšinou musíte strpieť nejakú reklamu (čo je štandardná cena za čokoľvek na internete). Dokonca aj keď ste si nie istý o legalizácii stránky, vám ako divákovi nehrozí žiadna penalizácia.
  4. Životný štýl. Samozrejme, ľudia holdujú popkultúre, prečo nie. Vidieť nové trháky, seriály, v ktorých niečo je, to patrí k výbave spoločenského človeka. Nielen aby sa pobavil alebo sa mal o čom rozprávať v krčme. Jednoducho štýl.

Podľa údajov je momentálne najsledovanejší seriál Stranger Things, pecka o mladých, ktorá nám nahradila Akty X a kde čakáme na tretiu sériu. Celosvetovo si vedie najlepšie Narcos, ktorý zase stavia na tom, na čom pred pätnástimi rokmi Sopranovci. Na úspešný seriál vám nestačí len generický príbeh a profesionálna robota, potrebujete niečo viac.

Preto tu máme skvelého moderného Sherlocka, záhadný Westworld, nový pohľad do fantázie Game of Thrones dlhé roky porážajúci všetku konkurenciu, preto sa klasikami stali Prison Break alebo Perníkový Tatko. A čo taký doctor Who, seriál, ktorý chodí už tak dlho ako trvá  ľudský život… Stačí nám internet, papuče a voľná noc, keď sa nám nikam nechce chodiť.

Všetky online filmy a seriály môžete sledovať na www.filmplanet.sk.

 

About admin

    You May Also Like