Sedem dôvodov prečo cestovať taxíkmi

Sedem dôvodov prečo cestovať taxíkmi

Taxi služby sú dnes tak rozšírené a ponuka je tak široká, že tento najpríjemnejší spôsob cestovania je dostupný prakticky každému.

  1. Je to lacnejšie, ak ste viacerí. V momente ak sú cestujúci traja alebo viacerí, taxík je najlacnejšia forma dopravy oproti čomukoľvek – vo vlaku alebo v autobuse si totiž musí každý kupovať lístok zvlášť, takže jazdiť partiám po meste sa vlastne ani neoplatí hromadnou dopravou. Výhodnejšie je zavolať taxi službu.
  2. Lacnejšie ako zahraničné taxíky. Taxi na Schwechat vás vyjde 39 eur, ak si ho objednáte 2 týždne dopredu. Ak neskôr – cena je okolo 50 eur. To sa nedá porovnať s rakúskymi taxíkmi, ktoré vám za identickú trasu vyúčtujú trojnásobne (a viac) vyššiu sumu.
  3. Najľahšia objednávka – a bez čakania. Cez aplikáciu, cez telefón, alebo cez webové služby – ak viete kde a ako, taxi môžete mať doma do pár minút… čo sa nedá povedať o iných spôsoboch dopravy, kde jednoducho musíte čakať na presne stanovený čas (a netušíte ako bude prostriedok obsadený a pod.).
  4. Najrýchlejšia doprava. Osobné autá sú najrýchlejšie a najelegantnejšie, taxi z Bratislavy do Viedne je na polceste do cieľa, kým sa autobus snaží iba vymotať zo stanice. Zápchy a nepredvídateľné dopravné situácie sa tiež najľahšie riešia v malom aute.
  5. Pohodlie. Šofér vám pomôže s batožinou. Priestory v aute sú oveľa pohodlnejšie a komfornejšie ako sedieť natlačený s cudzími ľudmi v prostriedku masovej dopravy. Čistota v taxi je samozrejmosťou – každý taxikár si svoje auto udržuje čisté už len sám pre seba.
  6. K dispozícii 24 hodín denne. Nič iné nejde nadránom, alebo počas sviatkov, ale taxi služby držia nepretržité služby – a sú vám neustále k službám.
  7. Dobré skúsenosti. Ak máte nejaká taxi služba dobrú povesť, tak sa snaží si ju udržať a pracuje na nej – preto sa oplatí sledovať skúsenosti iných cestujúcich.

About admin

    You May Also Like